Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Exploders MMO. Zagraj też w inną z gier Gry Multiplayer na Multumgier !

Exploders MMO

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Exploders, nowy wariant gry Multiplayer Bomberman! Powoduj wybuchy bomb i w taki sposób, aby powodować jak największe eksplozje. Umieszczaj je strategicznie, aby likwidować przeciwników i niszczyć przeszkody. Wygra gracz, który pod koniec gry posiadać będzie jak najwięcej trofeów lub mieć najwyższą punktację. Teraz można grać jednocześnie z 2, 3, 4, 5 lub 6 graczami! W grze jest bardzo wiele możliwe: można na przykład wybrać czy gra się na punkty czy o zdobycie jak największej ilości trofeów. Można też dopasować ilość rund w grze (max. 9). Dalej można wybrać czy przedmioty będą palne czy niepalne, jak długo będzie trwać jedna runda lub czy zaczynać będziesz ciągle z tego samego punktu czy z miejsc dowolnych... Następnie są do wyboru modusy: 'Classic', 'Open field', 'Item Grab' i 'Hyper Feet'. W grze są oczywiście do wygrania Power upsy: Fire Up, Speed Up, Bomb Up, Full Fire, Power Bomb i Bomb Kick! Uważaj, aby nie ruszać Power downs, bo te są dla Ciebie niekorzystne. W grze wystepują takie Power downs: Fire Down, Speed Down, Bomb Down i Skull. Ten ostatni zawiera 'nieoczekiwany efekt', który w większości jest dla Ciebie niekorzystny.

Sterowanie grą

Aby przemieszczać figurkę, korzystaj ze strzałek, klikaj na belkę spacji, aby rzucać bomby.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://www.exploders.com/iframe" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Exploders MMO Little Game