Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Świat Marzeń. Zagraj też w inną z gier Gry Multiplayer na Multumgier !

Świat Marzeń

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Świat Marzeń czeka na Ciebie! Z chomikami, kucykami, smokami i żywiącymi się dżemem niedźwiedziami, wszystkie Twoje sny staną się jawą! Świat Marzeń to najfantastyczniejsza farmerska gra społecznościowa. W krainie snów, w której każdy z nich jest absolutnie wyjątkowy, możesz dryfować od jednego marzenia do drugiego. Doświadcz wyśmienitego połączenia wędrówki po snach i przyjemności życia na farmie. Odkryj świat 3D, złożony w całości z Twoich snów. Użyj wyobraźni oraz umiejętności i stań się prawdziwym Mistrzem Snów. Odwiedź sny znajomych i puść wodze fantazji! Wykonując codzienne misje odkryjesz przeróżne tajemnice, a wypełniając pasek fantazji możesz powołać do życia niesamowite stworzenia! Nie zapomnijmy jednak o niedźwiedziach, najlepszych pomocnikach pod słońcem, którzy pomogą Ci spełnić marzenia! Troszcz się o nich, karm ich regularnie - ci futrzani przyjaciele nieustannie marzą o kolejnej porcji słodkiego dżemu! Główne atrakcje: - grafika 3D, niesamowity bajkowy świat z fantastycznymi postaciami, pomocni niedźwiedzie i mnóstwo innych stworzeń; - codzienne misje, cotygodniowe aktualizacje - wszystko, by pobudzić Twoją wyobraźnię; - graj ze znajomymi, odwiedzajcie się w swoich snach i wzajemnie się insiprujcie! - zabawa gwarantowana. Zajrzyj od razu!

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://plinga.com/game/iframe/16/315/?referrer=http://www.multumgier.pl/swiat-marzen.html&locale=pl-pl" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Świat Marzeń Little Game