Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Undermaster. Zagraj też w inną z gier Gry Multiplayer na Multumgier !

Undermaster

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Witaj! Masz odwagę zstąpić do ciemnych lochów? W takim razie zanurz się w fantastyczny świat gry online pod powierzchnią ziemi, w którym czeka na Ciebie horda dziwnych i straaaaasznych stworzeń. Stwórz swój własny dungeon i przyciągnij do niego najróżniejszych mieszkańców podziemi. Poznaj koboldy, spotkaj w warsztacie gobliny, towarzysz czarnoksiężnikom w bibliotece, wysyłaj trolle do kuźni i zleć sukkubusowi motywację twoich pracowników, demonowi, który za pomocą pejcza zwiększy w trymiga morale pracowników. W in Undermaster jesteś panem wielu bajkowych i legendarnych istot. Zarządzaj swoim dungeonem w nowej grze przeglądarkowej Upjers i rozbuduj go głęboko pod ziemię. Upiększ swoje lochy nastrojowymi dekoracjami takimi jak nastrojowe pochodnie lub paleniska. Daj się porwać do tajemniczych głębi gry online i zostań władczym Undermasterem. Chcesz wiedzieć co na Ciebie czeka? W takim razie czytaj dalej!

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="https://undermaster.upjers.com/pl/?ref=jaludo " allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Undermaster Little Game